NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

Shorin ryu Shubukan Uema karatedó dójo Praha Holešovice si Vás dovoluje pozvat na nábor nových členů do dójo v Holešovicích, ZŠ Strossmayerovo náměstí 4.

Tréninkové hodiny jsou rozděleny:

 

ÚTERÝ     19:00 – 21:00

ČTVRTEK 19:00 – 21:00

 

Každý člen samozřejmě může využívat v libovolném rozsahu všechny výukové hodiny v našich pražských dójo a to bez omezení.

 

Nábory nových členů budou také probíhat v ostatních sekcích asociace a to: Praha Jahodnice, Jičín, Nová Paka, Benešov, Louny a Ostrava.

 

VYUŽIJTE JAKO BONUS 2x TRÉNINK ZDARMA VE VŠECH NAŠICH SEKCÍCH.

 

Jsme organizací, která se zabývá výukou okinawského karatedó a rádi Vám při poznávání a studiu tohoto bojového umění pomůžeme. Naší snahou je seznamovat své členy nejen se sebeobrannou technikou karate, ale také pomoci při získávání znalostí historie karate, jeho filosofie a významu tak, aby zároveň vzrůstal i osobní charakter každého člena. Naše asociace je přímým členem Shorin-ryu Karatedó Association na Okinawě. Pravidelným kontaktem s okinawskými učiteli je také zaručena korektnost výuky technik, které jsou předávány všem členům na výukových seminářích, speciálních lekcích či společném letním mezinárodním campu.